Září

V září slunce zářilo a tak jsme si slunné dny užívali na školním hřišti. Využívali jsme trampolíny, koloběžky, pískoviště a také jsme malovali křídami na venkovní tabuli. Seznámili jsme se s celoroční hrou ,,Putování pohádkou“. V měsíci září nás čekala pohádka O veliké řepě, kterou jsme si přečetli a zahráli. A protože se přiblížilo podzimní počasí, na vycházce jsme pozorovali přírodu, sbírali přírodniny, popadané listí a vyrobili podzimní dekorace, věneček z jeřabin, srdíčka ze šípku a z kaštanů zvířátka.